איך עובדת מדפסת תלת מימד

רוצים לדעת איך פועלת מדפסת D3? אתם במקום הנכון!

מדפסות D3 פועלות ב-2 שיטות עבודה לייצור מוצרים פולימריים או מתכתיים, כאשר לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלהם. בשיטה הראשונה והנפוצה ביותר יוצרים מוצר באמצעות יישום מספר שכבות של חומר המתבצע על ידי מערכת רובוטית המקבלת פקודות מתוכנת מחשבת מתקדמת. התוכנה כוללת את האובייקט התלת ממד בקובץ לאחר ההתאמה של האובייקט לגודל משטח המדפסת. אם בעבר רוב המדפסות בטכנולוגיית תלת ממד היו גדולות ומסורבלות, היום ניתן למצוא מדפסות תלת מימד מיקרו שולחניות המתאימות לשימוש במשרדים קטנים או בבית. מדפסות תלת מימד מיקרו מיוצרות בטכנולוגיה חדשנית עם רמת דיוק גבוהה מאוד המאפשרת עבודה יעילה לאורך זמן.

שיטות ייצור מתקדמות בתהליך מהיר

התהליך המהיר ביותר היום לייצור של אבות טיפוס ומוצרים מחומרים פולימריים נמצא בתהליכי הייצור של מדפסות התלת ממד. כיום מדפסות המיקרו הקטנות משמשות חברות אדריכלות ונדל”ן המעוניינות ליצור מבנה מוחשי בתהליך פיתוח, בנייה ושיווק הפרויקטים שלהם. למרות הטכנולוגיה המשוכללת של מדפסות המיקרו, הידע הנדרש לכם הוא בסיסי וניתן לתפעל אותן באופן עצמאי לאחר הדרכה והכוונה מקצועית. אם אתם נמצאים בתפקיד מפתח בבית ספר או במוסד אקדמי, תוכלו להשתמש במדפסות הללו בכדי ללמד שיטות ייצור חדשניות ושימוש בחומרי גלם ייחודיים למדפסות התלת ממד.

ייצור תבניות מיוחדות לתעשיית המזון

עובדים בתחום המזון? מעוניינים לייצר מוצרים פולימריים לצורך עיצוב סוגים שונים של מאכלים? אחד היתרונות בשימוש במדפסות המיקרו בטכנולוגיית תלת ממד, בא לידי ביטוי באפשרות שלכם ליצור תבניות מיוחדות לייצור מזון בכל מבנה גיאומטרי שאתם יכולים לחשוב עליו. כבר היום ישנן חברות אמריקאיות המשתמשות בתבניות מודפסות בתלת ממד לייצור שוקולד וקינוחים מיוחדים שלא ניתן להגיע אליהם ללא תבנית מותאמת אישית. הדבר מאפשר ליצור תבניות להכנת מזון עם לוגו, סלוגן וכל טקסט הרצוי ללקוחות שלכם.

הזמנת מדפסות תלת מימד מיקרו

להזמנה של מדפסות תלת מימד מיקרו מהטכנולוגיה העדכנית ביותר, צרו קשר עם חברת כ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ המביאה אליכם את מדפסות המיקרו הקומפקטיות והיעילות להדפסת חומרים פולימריים. צוות החברה ישמח להתאים לכם את מדפסת התלת ממד לתהליכי הייצור שלכם ולשלוח אותה אליכם עם שירותי משלוח והובלה מקצועיים.

Call Now Button