הדפסת אב טיפוס

מתכננים פיתוח של מוצר פולימרי או מתכתי? רוצים לייצר אבי טיפוס?

ייצור של אבי טיפוס מהווה בסיס לחברות רבות בשלבים מוקדמים של ייצור תעשייתי ובמקרים רבים גם לגייס משקיעים או תקציבים לצורך השקעה במוצר החדש. כיום, ניתן לבצע הדפסת אב טיפוס במדפסת תלת מימד מתקדמת המהווה את שיא הטכנולוגיה הקיימת היום לייצור מוצרים וחלקים. אנחנו בחברת כ.מ.י סחר לתעשיות בע”מ מחזיקים במדפסות תלת המימד המתקדמות ביותר בעולם עם אפשרויות הדפסה של מוצרים מזעריים ביותר ועד אפשרויות הדפסה של מוצרים וחלקים בגודל של עד 9 מטרים. באמצעות שיטת ההדפסה המתקדמת שלנו, אנחנו יכולים לייצר עבורכם אבי טיפוס באיכות גבוהה מאוד לכל מטרה כאשר הכל מתבצע במדוייק על ידי מערכות ממוחשבות.

פיתוח וייצור של אבי טיפוס עם טכנולוגיה מתקדמת

על מנת שתוכלו לייצר אבי טיפוס למוצר שלכם, אתם צריכים כלים מדוייקים ובאיכות גבוהה. יצור אב טיפוס עם מדפסות D3 מספק לכם את המענה הזה ואף יותר מכך. יצור אב טיפוס מאפשר להשתמש בכמה חומרי גלם בו זמנית ואף מאפשר לכם לייצר מספר אבי טיפוס כאשר חלק יהיו מיוצרים ממתכת וחלק יהיו מיוצרים מחומרים פולימרים סינטטיים. אנחנו בחברת כ.מ.י סחר לתעשיות בע”מ יכולים לעשות את ההדפסה עבורכם באמצעות אנשי הצוות המקצועיים שלנו הנחשבים מומחים בתחום הדפסות תלת מימד לתחום התעשייה.

אב טיפוס מדויק ופונקציונאלי

בשל יכולתן של מדפסות תלת הממד להדפיס רכיבים מורכבים משלל חומרים וגדלים בתהליך ייצור בודד, יצור אב טיפוס בדרך זו מוביל לדגם ראשוני מדויק שיכול לבצע את כל הפעולות אותן הוא אמור לבצע בהצלחה ולראות בו כמוצר האמיתי ולא רק מודל לחיקוי. אבות טיפוס פונקציונאליים שכאלו מובילים לבדיקות מוצר איכותיות יותר שיכולות לחסוך משאבים רבים שלרוב היה נהוג לבצע אותן רק לאחר בניית פס הייצור כולו. כמו כן, גם אם לצורך יצירת אב הטיפוס המושלם היה צורך במספר רב של הדפסות, מדובר על פעולה עם עלות כספית כמעט אפסית לבית העסק, שטרם המצאת המדפסות היה עולה אלפי שקלים לדגם אחד בלבד בשל הצורך בתבניות יציקה רבה ושעות תכנון רבות שכיום מבוצעות במהירות על גבי המחשב.

פיתוח אבי טיפוס באיכות מעולה לפגישות משקיעים

אם יש לכם פגישה עם משקיעים בשבועות הקרובים ואתם זקוקים לאב טיפוס באופן מהיר, אנחנו בחברת כ.מ.י סחר לתעשיות בע”מ הכתובת שלכם. אב טיפוס המיוצר באמצעות מדפסות תלת מימד מתקדמות, ניתן לייצר בתהליך מהיר במיוחד, ביחס לייצור של אבי טיפוס עם אנשי מקצוע טכניים. ההדפסה מתבצעת באופן ממוחשב עם רובוט המקבל הוראות מתוכנה חדישה ביותר. המדפסות שאנחנו משתמשים בהן יכולות לייצר מוצרים מחומרי גלם שונים ובכך לבחון כמה אבי טיפוס לפני הצגתם בפגישות עם משקיעים.

הדפסת אב טיפוס אצל מומחים

לא כל בית עסק יכול להרשות לעצמו להחזיק ולתפעל מדפסת תלת ממד מתקדמת. מדובר במכשור יקר כשלעצמו ותפעולו כרוך בהכשרת עובדים. לכן אם בכל זאת ברצונכם להנות מהדפסת אב טיפוס זולה ויעילה ניתן לפנות לחברות מקצועיות כמו כ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ המאפשרות לכם להגיש לה שרטוטים מדויקים ולקבל חזרה רכיבים מושלמים. בכ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ אנו מבטיחים שירות מקצועי ואדיב וכן אפשרות לקבלת ייעוץ הנדסי ושרטוטי טרם ביצוע ההדפסה למען שיפור המוצר וניצול מיטבי של חומרי הגלם. לשאלות והזמנות ניתן ליצור איתנו קשר כאן באתר. בחרתם בכ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ, בחרתם נכון.

Call Now Button