הדפסת פולימר

משתמשים בפולימרים לתעשייה שלכם? רוצים לייצר מוצרים בצורה מהירה?

הדפסת פולימר יכולה להתבצע היום באמצעות מדפסות תלת מימד בטכנולוגיה מתקדמת. מדפסות התלת מימד מאפשרות לייצר מוצרים וחלקים בגדלים שונים מגודל זעיר במיוחד ועד חלקים ענקיים של 9 מטר. אנחנו בחברת כ.מ.י סחר לתעשיות בע”מ מייבאים מדפסות תלת מימד המביאות איתן את שיא הטכנולוגיה של פיתוח וייצור מוצרים וחלקים מפולימרים סינטטיים. הייצור יכול להתבצע עם חומרים פולימרים שונים למגוון תעשיות כולל תעשיות התעופה והלווינים, תעשיית הציוד הרפואי ותעשיית השילוט התלת מימדי.

הדפסה של מספר חומרי גלם בו זמנית

בעבר, מדפסות התלת מימד היו יקרות במיוחד ולא איפשרו לכל בית עסק או חברה להחזיק במדפסת כזו. היום ניתן למצוא מדפסת פולימר לתעשייה גם במחירים נמוכים המאפשרים להשקיע במדפסת המביאה פתרונות רבים לתהליכי תעשייה מורכבים. מדפסת פולימר לתעשייה יכולה לחסוך לכם בכוח אדם מקצועי ולייעל את תהליך הייצור בכמה אלמנטים כגון מהירות, דיוק ואיכות. אנחנו בחברת כ.מ.י סחר לתעשיות בע”מ מציעים לכם את מדפסות התלת מימד הטובות בעולם המיובאות דרכנו לישראל ומביאות איתן בשורה חדשה לתהליכי ייצור עם חומרים פולימרים סינטטיים.

תהליכי ייצור יעילים יותר עם חומרים פולימרים

ייעול תהליכי ייצור הוא מטרה של כל מפעל וכל מנהל פס ייצור. השימוש בטכנולוגיות ממוחשבות להדפסה של חומרים פולימרים, מייעל באופן מיידי את תהליך הייצור ומאפשר לכם להגיע לרמות פיתוח מוצרים גבוהות יותר. עם מדפסת פולימרים, המאפשרת לכם להדפיס מוצרים עד לגודל של 9 מטרים, עולם פיתוח המוצרים שלכם שובר את כל מגבלות הפיתוח. אנחנו בחברת כ.מ.י סחר לתעשיות בע”מ נסייע לכם לבחור מדפסת פולימרים המתאימה במיוחד לשיטות הייצור שלכם על מנת לייעל תהליכי ייצור במהירות האפשרית.

יעילות בפיתוח מוצרים מפולימרים

פיתוח מוצרים מחומרים פולימרים סינטטיים קיים שנים רבות עם מכונות ה-CNC המבצעות חיתוך של חומרי גלם. בתהליך החיתוך, אנחנו מאבדים הרבה חומר גלם ולעיתים התחזוקה של מכונות ה-CNC היא יקרה. מדפסת פולימרים ל CNC מספקות מענה יעיל לפיתוח מוצרים מבלי לאבד חומר גלם ומאפשרות ייצור בריא יותר עבור העובדים שלכם במפעל כאשר אין למעשה “ייצור” אבק של חומרי גלם סינטטיים. אנחנו בחברת כ.מ.י סחר לתעשיות בע”מ ממליצים לכם לעבוד עם מדפסת פולימרים ל CNC ולהכיר עולם חדש של שיטות ייצור. בקטלוג המוצרים שלנו תוכלו למצוא מדפסת פולימר תעשייתית במחיר משתלם במיוחד ולהזמין את המדפסת דרך הטלפון. זה הזמן להתקדם למדפסת פולימר תעשייתית.

הדפסת פולימר עם מדפסות הטובות בעולם

הדפסת פולימר בתלת מימד היא הדרך הטובה ביותר לשפר תהליכי ייצור מורכבים. אם אתם רוצים להתקדם לטכנולוגיה החדישה ביותר בתחום פיתוח מוצרים עם חומרים פולימרים, התקשרו אלינו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר.

Call Now Button