חומרים מתכתיים למדפסות תלת מימד

מייצרים מוצרים וחלקים באמצעות מדפסת תלת מימד?

אם אתם מייצרים באופן עצמאי חלקי מתכת ומוצרים באמצעות מכונות הדפסה בטכנולוגיית תלת מימד, חשוב שתהיה לכם כתובת אחת קבועה לאספקת כל החומרים מתכתיים למדפסות תלת מימד. בין חומרי הגלם המתכתיים, אפשר למצוא את הפלב”מ, פלדת כלים לעיבוד בחום ופלדת כלים לעיבוד בקור. חומרי הגלם מוצעים לכם דרך האתר עם שירות מקצועי ויעיל של משלוחים עד לבית העסק או המפעל שלכם. תוכלו לקבל הדרכה לגבי יישום כל חומר גלם ויתרונות של כל אחד לגבי ייצור מתקנים, חלקי חילוף ומוצרים קשיחים.

חומרים מתכתיים לדפוס תלת מימד במחירים מעולים

על מנת שתוכלו לחסוך בהוצאה על חומרי גלם לייצור של מוצרים וחלקים בתלת מימד, מומלץ לכם לפנות לחברה המייבא את המוצרים לישראל. רכישה של חומרים מתכתיים לדפוס תלת מימד מחברה יבואנית, יחסוך לכם את פערי התיווך הקיימים אצל משווקים וחנויות למוצרים וחומרים למדפסות תעשייתיות. בנוסף לכך, תוכלו לקבל חומרי גלם באיכות גבוהה העומדים בכל התקנים המחמירים ביותר ועוברים בדיקות איכות ותקינות לפני כל הזמנה שלכם.

חומרי גלם להדפסת מוצרים לאפליקציות תעופה וצוללות

במידה ואתם עוסקים בייצור של חלקי מתכת לתחום הימי או לתחום התעופה, יש לכם אפשרות לייצר כל מוצר או חלק שתצרו באמצעות חומרי גלם INCONEL 925 הנחשב לאחד מחומרי הגלם הטובים ביותר ליישום של צינורות הידראוליים. חומר הגלם מיוצר בצפיפות גבוהה מאוד והוא מתאים לייצור מתקנים המיועדים לעמוד בתנאי סביבה אגרסיביים ובסביבה ימית. לפני שאתם מזמינים את חומרי הגלם לצורך הדפסה בתלת מימד, חשוב שתקבלו ייעוץ מקצועי ותדעו לבחור את חומרי הגלם בהתאם לסוגי מדפסות התלת מימד הקיימות בבית העסק שלכם.

הזמנה טלפונית של חומרים מתכתיים למדפסות תלת מימד

להזמנה של חומרים מתכתיים למדפסות תלת מימד, צרו קשר עם חברת כ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ המייבאת לישראל חומרי גלם באיכות מעולה לייצור מגוון רחב של מוצרים מתכתיים ופלסטיים באמצעות טכנולוגיית תלת מימד למדפסות תעשייתיות. צוות החברה זמין עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע באתר והוא ישמח לסייע לכם בבחירת חומרי הגלם לצורכי הדפסה, כולל אספקת שירות משלוחים עד לבית העסק שלכם.

Call Now Button