חלקי חילוף לתעופה

צריכים חלקי חילוף למטוסים אזרחיים או צבאיים?

חלקי חילוף לתעופה מהווים בסיס חשוב לתחזוקת מטוסים, הנחשבת לאחד התחומים הנוקשים ביותר מבחינת בטיחות והכרת האלמנטים מהבסיס. חלקי החילוף כוללים בין היתר צנרות הידראוליות, אביזרים למנועי המטוס ובלמים וגלגלים. היום אפשר לייצר את חלקי החילוף החשובים והקריטיים ביותר לתעשיית התעופה בתהליך מהיר ויעיל במיוחד, באמצעות שימוש במדפסות תלת מימד למוצרים פלסטיים ולחלקי חילוף העשויים מסוגים שונים של מתכת. דרך האתר תוכלו להזמין אספקת ציוד למלאי שלכם לאחסון, כאשר הציוד והחלקים עשויים מחומרי גלם נגד בלאי מואץ ונגד קורוזיה.

שירות מקצועי לחלקי חילוף למטוסים מקורקעים

כלי טיס אשר יצאו מתפקוד עקב תקלה, יכולים לחזור לתפקוד מלא באמצעות ייצור מהיר של חלקי חילוף איכותיים המותאמים במיוחד למבנה המטוס ולדגם שלו. חלקי חילוף למטוסים הם קריטיים למניעת עיכובים של טיסות ומניעת ביטולי טיסה. הדרך היעילה ביותר למנוע ביטולי טיסה, היא רכישה של חלקי חילוף נפוצים במסגרת מרוכזת ולהחזיק במלאי שלכם את כל חלקי החילף הנדרשים. דרך האתר תוכלו להזמין חלקי חילוף איכותיים ובמקביל גם חלקים הנוגעים לטייס האוטומטי, תקשורת בתא הטייס וניווט. אוויוניקה למטוסים מוצעת לכם כחלק ממערכת אלקטרונית מתקדמת המותאמת למפרט של המטוסים שלכם. אוויוניקה למטוסים רלוונטית הן לתחום התעופה האזרחי מסחרי והן לתחום התעופה הצבאי.

ברגים למטוסים על פי הזמנה בהתאמה אישית

ברגים למטוסים מהווים את הבסיס החשוב ביותר לשמירה על מתקני וחלקי המטוס במקומם. חלונות המטוסים לדוגמא מיוצרים משמשה ייחודית המיועדת לשימוש של עד כ-10 שנים מיום הייצור. חוזקם של חלונות המטוסים הוא נושא שעלה לדיון בשנים האחרונות עקב מקרי תקלה ובלאי של חלונות במהלך טיסה. ייצור ברגים באמצעות מדפסות תלת מימד מהמתקדמות ביותר בעולם, יכול לספק לכם מענה לחלקי חילוף לכל מקום בו תדרשו לכך.

תכנון וייצור של חלקי חילוף לתעופה

להזמנה של חלקי חילוף לתעופה על פי התאמה אישית לכלי הטיס שלכם, צרו קשר עם חברת כ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ המספקת לחברות תעופה בישראל ובעולם חלקים איכותיים לכלי טיס כבר למעלה מ-30 שנה ברציפות והיום היא מציעה לכם גם טכנולוגיה חדשנית לייצור חלקי חילוף איכותיים דרך מדפסת תלת מימד.

Call Now Button