יצור שתלים דנטליים

מנהלים מרפאת שיניים? צריכים ספק קבוע לייצור שתלים?

היום יצור שתלים דנטליים מתבצע באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ביותר, הכוללות ייצור מדויק של מדפסות תלת ממד. מדפסות תלת מימד היכולות לבצע מיצוק של אבקת מתכת באמצעות לייזר, יכולות ליצור עבורכם שתלים, שיניים תותבות וכתרים על פי הזמנה ובאיכות גבוהה במיוחד. פיתוח של מוצרים דנטליים מתבצע בזכות היכולת למפות את הפה בצורה יעילה ובטכנולוגיית תלת מימד, המאפשרת להוציא מתוך המידע את המידות המדויקות לצורך ייצור של מוצרים דנטליים להתקנה אצל מטופלים. הסריקה התלת ממדית היא אינה פולשנית ויכולה למפות כל שן בפה ובדרך זו גם להביא לבניית המודל הנדרש לכם בתהליך ההדפסה.

מדפסת תלת מימד לשתלים ולהתקני מבנה (גשרים)

תחום האורתודנטיה בישראל הוא מתקדם ביותר וכולל מגוון רחב של פתרונות יעילים ואיכותיים ליישור שיניים. באמצעות שימוש במדפסת תלת מימד לשתלים ולהתקני מבנה, ניתן לסייע ללקוחות שלכם לשפר את מראה החזותי של חלל הפה ולהביא להתקן המדויק ביותר הנדרש לשיקום מראה השיניים. מרווחים ושיניים עקומות יכולים להיות מטופלים בצורה יעילה יותר, כאשר כל המתקנים והכלים הנדרשים לכם מיוצרים בהתאמה מושלמת לכל לקוח ולקוח במרפאת השיניים שלכם.

ייצור של אביזרים רפואיים בתחום רפואת שיניים

אחת הדרכים היעילות ביותר לצמצם הוצאות על חומרי גלם דנטליים, היא באמצעות שימוש במכונות הדפסה תעשייתיות בטכנולוגיית תלת מימד. מדפסות תלת מימד יכולות לייצר עזרים רפואיים חדשניים היכולים לשפר את יכולת הטיפול שלכם בכל מטופל. אתם יכולים לחסוך בעלויות כל טיפול ולקצר זמני עבודה, במטרה לטפל בכמה שיותר מטופלים בכל יום. דרך ספק אחד קבוע ומקצועי, תוכלו לקבל את כל המוצרים והכלים הדנטליים הנדרשים לכם בתהליך מהיר ויסודי במטרה להעניק לכל מטופל שלכם את הפתרון הטיפולי המיטבי ביותר עבורו.

יצור שתלים דנטליים דרך חברה מובילה בתחום

לקבלת מידע נוסף על יצור שתלים דנטליים באמצעות טכנולוגיית תלת מימד, צרו קשר עם חברת כ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ ותוכלו לקבל את כל הפרטים הרלוונטיים לאביזרים והמוצרים הדנטליים הנדרשים לכם. החברה מביאה לכם את שיא הקידמה של תחום פיתוח מוצרים וחלקים לתעשיית רפואת השיניים הם צוות מיומן ומקצועי מהטובים ביותר בתחום.

Call Now Button