מדפסות 3D ענקיות

מחפשים דרך לייעל את מערך הייצור שלכם? זה הזמן לעבור למדפסות תלת מימד!

מדפסות 3D ענקיות הן הדבר הבא בתהליכי ייצור והן מבוססות על טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת ליצור אובייקטים תלת מימדים מחומרי גלם שונים לתעשיות שונות כגון תעשיית התעופה, תעשיית הפרסום ותעשיות רפואיות. אנחנו בחברת כ.מ.י סחר לתעשיות בע”מ מייבאים לישראל מדפסות תלת מימד איכותיות המספקות מענה למגוון רחב של עבודות ייצור וחוסכות לכם בכוח אדם מקצועי בתהליכי ייצור מורכבים.

מדפסות 3D ABS

מדפסת תלת מימד ABS היא מדפסת ייחודית אשר עושה שימוש בחומר פלסטי בשם Acrylonitrile-Butadiene-Styrene אשר לו יציבות רבה וחוזק פיזי המאפשר ליצור עמו רכיבים קשיחים ומדויקים לתעשיות השונות. על אף יכולת הייצור המדויקת ומהירה של מדפסת תלת מימד ABS היא נחשבות לזולה יחסית במבין מדפסות התלת ממד השונות, אומנם היא דורשת תנאי ייצור קריטיים כמו חימום החומר ושימור טמפרטורת סביבת העבודה במהלך הייצור ועד התייצבות הרכיב המודפס, דבר שעלול להפוך את השימוש ללא פשוט עבור גורמים לא מנוסים וללא הכשרה. אם זאת, בהתחשב במטרת ההדפסה, מדפסות מסוג זה יכולות להיות הכדאיות ביותר ואולי אף היחידות.

שימוש בפילמנט איכותי כמו ABS הנחשב לאחד מחומרי הגלם החזקים ביותר למדפסת תלת ממד. מדפסת FFF D3 גם היא מאפשרת להשתמש בחומרי גלם שונים (פילמנטים) לצורך ייצור איכותי של מוצרים. במידה ומדובר על מדפסת FFF D3 ענקית, האופציות שלכם הן כמעט בלתי מוגבלות מבחינת ייצור פיתוח מוצרים מחומרים פולימריים.

מדפסת PLA D3 לשימושים נפוצים

אחד מחומרי הגלם הנפוצים ביותר מהחומרים הפולימריים להדפסה, הוא חומר ה-PLA. מדפסת PLA D3 יכול להדפיס מוצרים וחלקים מחומר ה-PLA שהינו חומר סינטטי ייחודי. חומר זה מבוסס על שמנים טבעיים והוא מתכלה במהלך השנים. כיום ניתן לראות ייצור של בקבוקים והתקנים רפואיים שונים מחומר ה-PLA והוא נחשב לידידותי במיוחד לסביבה לעומת הפוליאתילן והפוליפרופילן.

פיתוח וייצור מודלים תלת מימדיים לתעשייה

באמצעות מדפסות תלת מימד ענקיות, ניתן לייצר מודלים בזמן עבודה קצר יחסית באמצעות איש מקצוע אחד המפקח על תהליך הייצור. בדרך זו, ניתן לחסוך בעלויות הייצור באופן קבוע ולשפר את יכולות העבודה במפעל שלכם. מדפסות 3D ענקיות הן הפתרון האידיאלי לתהליכי ייצור מורכבים והן מביאות אליכם את שיא הטכנולוגיה של שיטות הייצור עם חומרי גלם שונים. אנחנו בחברת כ.מ.י סחר לתעשיות בע”מ יכולים לספק לכם את מדפסת התלת מימד הרצויה לכם בהתאם לתהליכי הייצור הנדרשים לכם במפעל כאשר את ההתאמה יבצע הצוות המקצועי שלנו בחברה.

מדפסת תלת מימד FDM

מדפסת FDM דומות באופן הפעולה שלהן למדפסות הABS אך החומר שאיתו הן מדפיסות עם חומר פלסטי תרמי אותו היא מחממת ומזריקה דרך פתח זעיר ליצירת שכבות הגוף. מדפסת תלת מימד FDM ידוע בנוחות השימוש שלה ומחירה הנוח אשר הופך אותה לבחירה פופולארית במיוחד בקרב מתחילים ומקצוענים. כמו כן, דגמי מדפסות אלו נפוצים מאוד ולהם מגוון חומרי ייצור. חלק מן מדפסות אלו יכולות אף לבצע הדפסה בעזרת מתכת. החיסרון העיקרי אל מול מדפסות כמו ABS הוא רמת דיוק ההדפסה וכמות הזמן שהיא גוזלת וכן סדר גודל הגוף המודפס כאשר קשה מאוד למצוא מדפסות 3D ענקיות מטכנולוגיה זו. בכ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה אנו מציעים ללקוחותינו שלל דגמים של מדפסות תלת ממד בטכנולוגיות ייצור שונות וכן שירות הדפסה מדויק ומקצועי במדפסות 3D ענקיות לתעשייה.

נהוג לחשוב כי מדפסות התלת מימד יכולות לייצר רק עם חומרי גלם פלסטיים וגמישים, אך הדבר נכון רק לגבי חלק מהמדפסות הקטנות הקיימות היום. מדפסות התלת מימד שאנחנו בחברת כ.מ.י סחר לתעשיות בע”מ מספקים לכם, יכולות לייצור גם מוצרים וחלקים מסוגי מתכות שונות. כאן בקטלוג המוצרים באתר, תוכלו למצוא מדפסת תלת מימד לתעופה המשמשת לייצור חלקי חילוף לתעשיית המטוסים ונחשבת לאחת המדפסות המתקדמות ביותר. מדפסת תלת מימד לתעופה תוכלו להזמין דרכנו טלפונית לאחר שהצוות שלנו יבדוק את ההתאמה של המדפסת לתהליכי הייצור שלכם.

יצירת קשר לקבלת הצעת מחיר למדפסות 3D ענקיות

לקבלת מידע נוסף על מדפסות תלת מימד לתעשיה, אנחנו בחברת כ.מ.י סחר לתעשיות בע”מ מציעים לכם ליצור איתנו קשר עכשיו דרך האתר ולהינות ממגוון רחב של מדפסות. מדפסות תלת מימד לתעשיה הן כלי משמעותי לתהליכי ייצור והן יכולות לשים אתכם בסטנדרט ייצור גבוה יותר עבור התעשייה שלכם. אנחנו בחברה מתמחים ביבוא מדפסות תלת מימד המיוצרות על ידי החברות הגדולות בעולם בתחום. מכיוון שאנחנו עוסקים ביבוא מדפסות תלת מימד, המחירים שאנחנו מספקים לכם הם מחירים מהיבואן לצרכן.

Call Now Button