מדפסת לחלקי מתכת

זקוקים לחלקי מתכת ייחודים לתעשייה שלכם? הגעתם למקום הנכון!

מדפסת לחלקי מתכת בטכנולוגיית תלת מימד, יכולה לייצר חלקים שונים ללא מגבלות גיאומטריות כלשהן כאשר תנאי הייצור אינם דורשים תקנות בטיחות מחמירות כמו שהיה בעבר. הטכנולוגיה המתקדמת של הדפסת תלת מימד, מאפשרת ליצור אובייקטים ואלמנטים בגדלים שונים עם דיוק מרבי במטרה לספק אותם לתעשיות השונות כמו תעשיית התעופה והרפואה הדנטלית. באמצעות שימוש בחומרי גלם איכותיים על בסיס מתכת להדפסה תלת מימדית, ניתן ליצור כל מוצר שתרצו בתהליך עבודה מהיר יחסית ומותאם אישית לצרכים שלכם.

מדפסת תלת מימד לחלקי מתכת

ישנן כמה שיטות לייצור של פריטים וחלקי מתכת באמצעות מדפסות תלת מימדיות, כאשר כל שיטה מותאמת לצרכים תעשייתיים שונים. מדפסת תלת מימד לחלקי מתכת בשיטת DMLS משתמשת בקרן לייזר כדאי להפוך אבקת מתכת לחקים מוצקים, שיטה המאפשרת לייצר חלקים גיאומטריים מורכבים מחומרי גלם שונים כגון טיטניום, נירוסטה ואלומיניום. כאשר עושים השוואה בין מדפסת ל CNC, צריך לשים לב לחיסכון המשמעותי שנוצר בתהליך הייצור.  בין מדפסת ל CNC, ניתן למצוא הבדליים מהותיים הן בשיטת העבודה והן במשך זמן תהליך הייצור.

יצור חלקי מתכת בטכנולוגיה המתקדמת ביותר

הטכנולוגיה החדשה והמתקדמת ביותר ליצור חלקי מתכת היא ללא ספק הטכנולוגיה של מדפסות התלת ממד. המדפסות מגיעות בגדלים שונים ויכולות להתאים לדגמים שונים של אותו מוצר או גודל שונה והרכב חומרים ייחודי המספק את החוזק הנדרש למתכת. עם יתרונות משמעותיים בתהליך הייצור כמו הפחתה של כמויות החומר, קבלת תוצר מדויק יותר והפחתת זמני ההמתנה שלכם. בסופו של דבר, אתם חוסכים כסף ויכולים לקבל מוצר מוגמר ברמה גבוהה מאוד העומד בתקנות בטיחות בין לאומיות מחמירות ביותר בכדי לוודא שאתם מקבלים מוצר תקין באופן מלא.

שירותי הדפסה באמצעות מדפסת לחלקי מתכת

להזמנת שירותי הדפסה מקצועיים למדפסת לחלקי מתכת בכל הגדלים והסוגים, צרו קשר עם חברת כ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ המביאה אליכם את שיא הטכנולוגיה של הדפסת תלת ממד לעסקים ומפעלי תעשייה. צוות החברה זמין עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע באתר והוא ישמח לספק לכם את כל החלקים הנדרשים לכם בטווח זמן מהיר וללא עיכובים מיותרים.

Call Now Button