מתקן העמסה למטוס

זקוקים לייצור מהיר ומדוייק של מתקן העמסה? הגעתם למקום הנכון!

מתקן העמסה למטוס משמש את חברות התעופה ואת שדות התעופה להעברת מטענים וסחורות. את הייצור של מתקן העמסה ניתן לבצע היום באמצעות טכנולוגיה מתקדמת של מדפסות תלת מימד. אנחנו בחברת כ.מ.י סחר לתעשיות בע”מ מספקים שירותים מתקדמים ולפיתוח וייצור של מתקנים וחלקים לתעשיית התעופה באמצעות מדפסות D3 ענקיות המאפשרות ייצור מהיר ומדוייק יותר של כל חלק הנדרש לכם. הפיתוח והייצור שלנו עומד בסטנדרטים המחמירים ביותר ואנו מייצרים חלקים לתעשיית התעופה גם ללקוחות בחו”ל.

פיתוח אבי טיפוס לחלקים לתעופה

חלקים ומתקנים לתחום התעופה נדרשים להיות מדוייקים בצורה מושלמת ונדרשים לייצור ברמת איכות גבוהה מאוד. אנחנו בחברת כ.מ.י סחר לתעשיות בע”מ מייצרים ללקוחות שלנו חלקים ומתקנים לשימוש לאוויוניקה למטוסים לצורך התקנה של מערכות שונות כגון מערכות תקשורת, מערכות ירי, מערכות קשר ומערכות ניווט. הצוות שלנו מביא איתו ניסיון רב וידע עצום בתחום והוא יסייע לכם בפיתוח אבי טיפוס לחלקים לאוויוניקה למטוסים או בייצור של חלקים עם מידות מוכנות מראש.

ייצור מהיר וזול יותר של חלקי חילוף למטוסים

מדפסות תלת מימד ענקיות מהוות כלי משמעותית בייצור חלקי חילוף למטוסים כאשר הן מאפשרות להשתמש בכמה חומרי גלם בו זמנית ולפתח חלקים בסטנדרטים גבוהים. באמצעות ייצור של חלקי חילוף למטוסים על ידי מדפסות תלת מימד ענקיות, תהליך הייצור שלכם יהיה מהיר, זול יותר ובעל יכולת פיקוח ובקרה טובים יותר. מכיוון שאנחנו בחברת כ.מ.י סחר לתעשיות בע”מ יכולים לייצר עבורכם אב טיפוס באיכות גבוהה, יש לכם אפשרות לבדוק את המוצרים לפני הייצור הסופי או התעשייתי שלהם והכל בתהליך יחסית מהיר.

תכנון מדוייק של חלקים וביצוע מושלם

על מנת שתוכלו לשפר את יכולת הייצור והפיתוח של חלקים למטוסים שלכם, אנחנו בחברת כ.מ.י סחר לתעשיות בע”מ מציעים לכם להזמין מאיתנו את כל חלקי החילוף והצוות שלנו ייצר אותם עבורכם עם מדפסות התלת מימד המדוייקות שלנו, היכולות לבצע הדפסת תלת מימד של חלקים בגדול עד 9 מטר. דרכנו תוכלו להזמין ברגים למטוסים, דלתות למטוס, מתקן העמסה וכל חלק הנדרש לכם. בכל הזמנה של דלתות, מתקן העמסה או ברגים למטוסים, אתם נהנים מתהליך ייצור מקצועי ואמין של הצוות שלנו.

ייצור איכותי של מתקן העמסה למטוס

להזמנת ייצור מתקן העמסה למטוס, ברגים או חלקי חילוף, התקשרו אלינו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר או מלאו את פרטי החברה שלכם בטופס רישום הפרטים הנמצא כאן באתר ונציג החברה שלנו יחזור אליכם בהקדם.

Call Now Button