פרוייקט להדפסת תלת מימד

קיבלתם פרויקט להדפסה של מוצר או מודל?

מדפסות תעשייתיות בתלת מימד משמשות היום למגוון רחב מאוד של שימושים תעשייתיים כמו תעשיית השתלים הדנטליים, תעשיית התכשיטים ותעשיית הפרסום בתחום הנדל”ן. אם אתם צריכים ליצור פרוייקט להדפסת תלת מימד לצרכים שלכם, יש לכם אפשרות להזמין את העבודה דרך חברה המתמחה בייצור אלמנטים שונים באמצעות מדפסות תלת ממד מתקדמות. מדפסות התלת ממד נחשבות למהפכה תעשייתית בפני עצמה עם יכולות ייצור שלא היו קיימות עד לפני מספר שנים. כיום, ניתן לייצר כמעט כל מוצר או חלק פולימרי או מתכתי באמצעות מדפסות תלת מימד ולספק מענה למגוון רחב של תעשיות הנדרשות לכך.

תכנון ופיתוח מודל תלת מימד

היום ניתן ליצור מודל תלת מימד לכל אובייקט הנדרש לכם ואף לייצר אובייקטים הדומים לאיברים ורקמות שונות בגוף במטרה להיעזר בהם לצורך תרגול ניתוחים והכנות לטיפולים רפואיים מורכבים או חדשים עבור הצוות המטפל. המידול נעשה באמצעות תוכנות ממוחשבות ומתקדמות, במטרה להגיע לדיוק המרבי מבחינת הצורה הגיאומטרית של המודל. שילוב של מחשוב מתקדם עם מכונות הדפסה איכותיות, יוצר את הכלי המושלם עבורכם לצורך יצירת מודלים קטנים של אובייקטים בגדלים שונים, לדוגמא – יצירת בניין רב קומות במודל קטן בצבע מסוים עם מידות מדויקות.

מדפסת תלת מימד מחברה יבואנית

היום ניתן לקנות מדפסת תלת מימד בישראל ישירות מחברות יבואניות, המביאות לישראל את שיא הטכנולוגיה של מדפסות התלת מימד. אם בעבר מדפסות התלת מימד יכלו לשמש ליצירת מודלים קטנים מחומרים פלסטיק קלים, היום אפשר לייצר מודלים ומתקנים שלמים באמצעות מדפסות גדולות ומתקדמות. קיימים סוגים שונים של מדפסות בטכנולוגיית D3, כאשר חלקן מיועדות להשתמש בחומרי גלם ספציפיים כמו חומרים מתכתיים או חומרים פולימריים. העיבוד השבבי אשר שימש לייצור מוצרים קטנים ומדויקים, עבר בשנים האחרונות לתלת מימד, המאפשר להגיע לדיוק רב יותר בעלויות ייצור נמוכות..

ייצור מודלים איכותיים לתעשייה הרפואית

רוצים ליצור מוצרים וחלקים איכותיים לתעשייה הרפואית? לא יודעים אילו מודלים ניתן לייצר באמצעות מדפסות תלת ממד חדישות? זה הזמן שתכירו את יכולות ההדפסה התלת ממדית והאפשרויות המוצעות לכם היום עם מיטב המדפסות לחומרים פולימריים וחומרי גלם מתכתיים. תהליך הייצור של מודלים הוא קצר היום באופן משמעותי בזכות טכנולוגיות הדפסה מתקדמות. באמצעות יישום של שכבות חומר, בין אם זה אבקת מתכת ובין אם זה חומרים פולימריים שונים, ניתן ליצור אובייקטים מורכבים גיאומטרית בגדלים שונים לצורך שיווק, פרסום, הצגה למפתחים וכל גורם הרלוונטי לעסק או לחברה שלכם.

איך יודעים איזו מדפסת D3 לבחור?

על מנת שתוכלו לבחור את מדפסת ה-D3 המתאימה ביותר לצרכים התעשייתיים שלכם, מומלץ לפנות לחברה מקצועית וותיקה בתחום. דרך האתר תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ומלא לבחירת סוג המדפסת, באמצעות צוות מיומן ומנוסה הפועל בתחום הייבוא של מדפסות התלת מימד מהרגע הראשון שהן הגיעו לשימוש תעשייתי בישראל. המדפסות המתקדמות ביותר בטכנולוגיית תלת מימד, יכולות לייצר עבורכם מוצרים בכל סוגי הצבעים ולכן הן מומלץ במיוחד לייצור של מודלים לתחום הנדל”ן והמכשור והציוד הרפואי.

הזמנת פרוייקט להדפסת תלת מימד

להזמנה של פרוייקט להדפסת תלת מימד בהתאמה אישית לצרכים שלכם, צרו קשר עם חברת כ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ המחזיקה במדפסות תלת מימד המתקדמות ביותר בעולם ומובילה את תחום ייצור ציוד מקצועי לתעשיית התעופה. החברה מציעה לכם שירות מקצועי ואמין לייצור מוצרים וחלקים ממתכת וחומרים פלסטיים, כולל משלוח המוצרים והחלקים עד לבית העסק שלכם.

Call Now Button