רגלי הרמה

זקוקים למתקני הרמה תעשייתיים? אתם בדיוק במקום הנכון!

אנחנו בחברת כ.מ.י סחר לתעשיות בע”מ מייצרים מתקני וציוד הרמה לתעשייה באמצעות מדפסות תלת מימד מהמתקדמות בעולם. ללקוחות שלנו אנחנו מספקים רגלי הרמה ורגליות להנפה למגוון צרכים תעשייתיים כגון הרמה של ציוד מוליכים למחצה, מכונות לחיתוך של מתכות, מכונות כבדות, סוגים שונים של גנרטורים ומכונות לעיבוד מזון. בין הלקוחות שלו אפשר למצוא את החברות הגדולות ביותר במשק הנהנות מהשירות המהיר והיעיל שלנו לייצור מדוייק של ציוד תעשייתי להרמה.

בלימת זעזועים ומניעת החלקה בעת הרמה

היתרונות ברגליות שאנחנו מייצרים הן הדיוק בייצור ואיכות המוצר בהתאם לתקנות הבטיחות הנדרשות. מדפסות התלת מימד שאנחנו מחזיקים בחברה שלנו יכולות להדפיס מוצרים מחומרי גלם שונים כולל מתכות ומאפשרות לבצע הדפסה של מוצרים מזעריים ועד מוצרים ענקיים בגודל של עד 9 מטר. דרכנו, תוכלו להזמין ייצור של הרגלי הרמה ופילוס על פי הדרישות שלכם ואף לייצר אף טיפוס לפני הייצור הסופי. השימוש במדפסות תלת מימד לייצור רגלי הרמה ופילוס מייעל את תהליך הייצור, חוסך לכם כסף וזמן ומאפשר לכם לקבל מוצר מדוייק בצורה מושלמת.

ייצור של רגליות העמסה בכל גובה נדרש

מדפסות התלת מימד שלנו יכולות לייצר ציוד הרמה תעשייתי בכל גובה הנדרש לכם כאשר כל תהליך תכנון הייצור מתבצע באמצעות מערכת מחשב מתקדמת ביותר. אם אתם רוצים שנייצר עבורכם ציוד הרמה תעשייתי, צוות החברה שלנו יתכנן עבורכם את המוצר במחשב על פי הדרישות שלכם או על פי דוגמא למוצר שאתם מספקים לנו.

יצירת קשר להזמנת ציוד להרמה תעשייתית

קיבלתם החלטה להזמין רגלי העמסה תעשייתיים? רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד? אנחנו בחברת כ.מ.י סחר לתעשיות בע”מ מזמינים אתכם ליצור קשר עם צוות החברה ולהזמין ייצור מקצועי של רגלי העמסה לכל צורך תעשייתי שלכם. הצוות שלנו הוא בעל ניסיון רב בתכנון ופיתוח של רגליות הנפה לתעשיות השונות, והוא יכול לתכנן עבורכם רגליות הנפה על פי כל תקנות הבטיחות המחמירות ביותר.

תכנון וייצור מקצועי של רגלי הרמה

להזמנת ייצור רגלי הרמה בתהליך מקצועי ומהיר יחסית, התקשרו אלינו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר, או שלחו אלינו הודעה בכתובת המייל המופיעה כאן באתר ונציג החברה שלנו יחזור אליכם בהקדם בכדי לקחת מכם את ההזמנה הרצויה לכם.

Call Now Button