תחזוקה מדפסות 3D

תחזוקה מדפסות 3D ושירותי הזמנת הדפסות

כאשר מדובר על תחזוקה מדפסות 3D חשוב לקבל פתרונות של מפעיל וותיק ומנוסה המגובים על ידי מערך שירות איכותי ומבוסס. במקרים רבים כשאר רוכשים את המדפסות ממשווק מקומי ניתן לקבל תחזוקה מדפסות 3D מלבד ממסגרת האחריות של היצרן בשנה הראשונה גם בשירות לאתר הלקוח בתמורה לתשלום שנתי קבוע. הדבר מאפשר לייעל את תהליכי העבודה של הלקוחות השונים, ולאפשר להם להתרכז בליבת העבודה המקצועית שלהם.

תחזוקה מדפסות תלת מימד

על מנת לאפשר ללקוח בחירה מיטבית, חשוב לאפשר תחזוקה מדפסות תלת מימד הן במעבדת החברה והן באתר הלקוח תוך כדי שהשירות אינו מפריע לתהליך הייצור השוטף של הלקוח. שירותי תחזוקה מדפסות תלת מימד באתר הלקוח צריך להיות מהיר ושהטכנאי יגיע לטפל בכל תקלה באופן מידי. ניתן לקבל שירותים כוללניים כמו של חברת כ.מ.י. סחר לתעשיות האלקטרוניקה שמטפלים גם בסוגיות של תקלות וגם בבקשות לרכישת מדפסות וחומרים מתכלים במהירות וביעילות.

שירות מדפסת 3D

ניתן לקבל שירות מדפסת 3D גם מבלי לרכוש את המדפסות עצמם. חברות כמו, כ.מ.י. סחר לתעשיות האלקטרוניקה מבצעות הדפסה תלת מימדית של חלקים פיזיים עבור מגוון של לקוחות מקובץ וירטואלי מהמחשב. שירות מדפסות תלת מימד מאפשר ללקוחות להזמין מודלים במגוון חומרים כמו פלסטיק ומתכת, תוך שימוש בקבצים דיגיטליים שנוצרו בתכנית CAD או בייצור ממוחשב של CAM ואפילו מקובץ שהוכן באמצעות סורק תלת-ממדי. בתהליך של הדפסת תלת מימד למעשה מייצרים ללקוח את המודל שהוא זקוק לו, תוך יישום של שכבות מרובות במדפסת עד ליצירת האובייקט המוזמן.

יצירת קשר עבור תחזוקה מדפסות 3D

מדפסות התלת מימד משתמשות במגוון של טכנולוגיות שונות. הטכנולוגיה הידועה והנפוצה ביותר שנעשה בה שימוש עבור שירות מדפסת 3D היא טכנולוגיית FDM. בטכנולוגיה זו מתבצעת התכה של פולימרים באמצעות ראש הדפסה המחומם בשכבות. שירות מדפסות תלת מימד לעיתים יעשו שימוש גם בטכנולוגיה של סטריאוליטוגרפיה. בטכנולוגיה זו נעשה שימוש במקרין לייזר המתחקה אחר האובייקט על פני השטח שלו. הפולימר מתמצק במקום בו הקרן נוגעת, והקרן  למעשה מדפיסה את האובייקט, לפי ההוראות שבקובץ שכבה אחר שכבה. אם אתם זקוקים למידע נוסף לגבי תחזוקה מדפסות 3D אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר.

Call Now Button