יצור חלקים ממתכת

זקוקים לחלקי מתכת ייחודים ובאיכות גבוהה?

שירותי הדפסת תלת מימד של מוצרי מתכת, החל מיצירת אב טיפוס מהיר ועד לייצור סדרתי, יכולה להתבצע רק באמצעות מדפסות איכותיות המותאמת להפעלה עם חומרי מתכת שונים כמו אבקות מתכת של סגסוגות פלדה, אלומיניום ונחושת. באמצעות חומרי גלם איכותיים המגיעים באבקה, ניתן להגיע ליכולות עיצוב מתקדמות, כולל טכנולוגיית Conformal Cooling לתוספות עם תעלות קירור ואפשרות להצמדה של סוג מתכת אחד לסוג מתכת אחר. הייצור של מוצרים באמצעות מדפסות תלת ממד, מתבצע על ידי חברות המתמחות בכך המספקות שירות לתעשיות שונות כגון התעשייה הצבאית, תעשיית הרכב ותעשיית התעופה. יצור חלקים ממתכת באמצעות מדפסת תלת ממד חוסך לכם זמן יקר ומאפשר גמישות רבה ביכולת העיצוב של המוצר.

הדפסת חלקי מתכת במדפסת תעשייתית

היתרון של מדפסות התלת ממד, בא לידי ביטוי במגוון הגדלים ומשטחי העבודה הקיימים למדפסות הללו. הדפסת חלקי מתכת למוצרים גדולים ומאסיביים נדרשת לביצוע באמצעות מדפסת תלת ממד גדולה. לטכנולוגיית הדפסת תלת מימד יש יתרון ביכולת לייצר גיאומטריות ומבנים מורכבים, בעיקר כאשר מדובר במוצרים העשויים ממתכת. יכולת זו של מדפסות התלת ממד מובילה לעיצוב מוצר משופר עם משקל מופחת ויחסי חוזק ומשקל טובים יותר מייצור באמצעות טכנולוגיית CNC. כך ניתן לחסוך בחומרי גלם ובעלויות הייצור בכל פיתוח של מוצר חדש.

היתרון באיחוד חלקים באמצעות שכבות

בטכנולוגיית הדפסת תלת ממד ניתן ליצור מכלולים שלמים בחתיכה אחת, ולבטל את הצורך בייצור פרטני של רכיבים או רכישת חלקים מחברים וביצוע של עבודות הרכבה. אתם יכולים לאחד חלקים וליצור אלמנטים חדשים לגמרי בתהליך קצר ויעיל במיוחד. חברה מקצועית לייצור חלקים ממתכת יכולה לסייע לכם בתהליך ולפתח את המוצר יחד איתכם עד לייצור שלו במדפסת התלת ממד המתאימה למתכות. במקום לקנות מדפסת תלת ממד גדולה ותעשייתית ולתחזק אותה לאורך זמן, תוכלו להזמין את השירות בכל זמן הנדרש לכם ולהנות מהדפסה מהירה ויעילה לצורך ייצור חלקים.

יצור חלקים ממתכת מחברה מובילה

להזמנת שירותי יצור חלקים ממתכת דרך חברה מקצועית ומובילה בתחום, צרו קשר עם חברת כ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ הנחשבת לאחת החברות הוותיקות בישראל בתחום מדפסות תלת ממד. החברה מציעה לכם שירותי הדפסה מתקדמים עם חומרי גלם באיכות מעולה ליצירת מוצרים ומודלים חזקים ויציבים ממתכת.

Call Now Button