מתקני העמסה למטוסים

מחפשים פתרונות העמסה ושינוע לתוך מטוסים? יש לנו פתרון בשבילכם!

העברת סחורה, תכולות דירה, חומרי גלם וציוד רפואי, עובר היום בכל אמצעי התעבורה האפשריים, כאשר התעבורה הימית גדלה בכל שנה עקב המהירות הגבוהה של אספקת המוצרים. מתקני העמסה למטוסים מאפשרים לייעל את מעבר המכולות מהמרכז הלוגיסטי התפעולי לעבר האחסון במטוס, כאשר הכל מתנהל באמצעות מתקן ייחודי המיוצר דרך אחת החברות הקנדיות המובילות כיום בתחום הייצור התעשייתי למטוסים. מתקן העמסה הוא קריטי לטיפול במסות גדולות של מכולות וציוד וניתן להתאים אותו בקלות לכל סוג של מכולה.

מתקן העמסה למטוס מחובר למלגזה

על מנת שיהיה ניתן לשנע את המכולות לתוך כלי הטיס שלכם, יש צורך בהתקנה של מתקן העמסה למטוס למלגזה. המלגזה יכולה לפעול על מנוע דיזל או מנוע חשמלי ולחבר אותה למתקן העמסה הייחודי. המתקן יחסוך לכם בזמן עבודה ויאפשר לכם לעבוד ללא משאית עם מנוף ולקצר תהליכי עבודה כאשר מדובר על מקומות בהם אין גישה למתקני עבודה כבדים כמו מנוף העמסה. באמצעות 2 אנשי מקצוע אשר עברו הדרכה, ניתן לבצע את העמסה של כל מכולה, כאשר השינוע מתבצע כאמור עם מלגזה המחוברת למתקן.

טיפול במטענים כבדים באמצעות ציוד העמסה

בכל שדה תעופה יש מחלקה המנהלת את העמסה של הציוד והמכולות לכלי הטייס. פקחי העמסה לוקחים תפקיד חשוב בתפעול הסחורות והציוד לעליה לכלי הטיס. על מנת לספק למחלקת פקחי העמסה שלכם את הכלים הטובים ביותר לשינוע של מכולות וסחורות, מומלץ לכם להזמין דרך האתר את מתקני העמסה המתקדמים ביותר של חברת HETEK הקנדית. המוצרים של החברה מיובאים לישראל עם הדגמים והמודלים העדכניים ביותר של כל מתקן ועם אפשרות לשלוח את המתקן עד אליכם עם שירותי הובלה מהירים ויעילים.

הזמנת מתקני העמסה למטוסים באיכות מעולה

להזמנה של מתקני העמסה למטוסים בהתאמה מדויקת לכלי הטיס איתם אתם עובדים, צרו קשר עם חברת כ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ המייבאת לישראל את מתקני העמסה הטובים ביותר של החברה הקנדית HETEK. דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר, תוכלו לקבל הצעת מחיר לכל מתקני העמסה הדרושים לכם ולהנות מציוד איכותי בסטנדרט גבוה לתעשייה בתחום התעופה.

Call Now Button