ציוד הנפה

על ציוד הנפה ומתקני הרמה למיניהם

ציוד הנפה ומתקני הרמה שונים מאפשרים הרמה של פריטים כבדים ללא צורך בכוח עבודה אנושי גדול ובמאמץ נלווה. ניתן למצוא היום ציוד הנפה ידני, הידראולי, חשמלי ועוד. לרוב, ציוד ומתקני הרמה יהיו מיוצרים מחומרים עמידים וחזקים, כמו מתכת, פלדה וחומרים אחרים שמסוגלים לשאת משקל רב גם לגובה. מתקני הרמה סטנדרטיים כוללים, מלגזות, שולחנות הרמה, עגורנים, מנופי סל וגלגלות למיניהן. ישנם מגוון סוגים שונים ומתקדמים של מכשיריי הרמה והנפה בהתאם לצרכים ייחודיים.

ציוד הנפה תעשייתי – מלגזות ושולחנות הרמה

מלגזות נפוצות במיוחד בתור ציוד הנפה תעשייתי ומטרתם להרים משקלים משמעותיים לגובה מסוים. יש מלגזות שפועלות באמצעות מנוע חשמלי ויש שפועלות על כוח הידראולי. ציוד הנפה תעשייתי משמש בתהליכי ייצור ושיווק לשם העלאת חומרי גלם בתצורות שונות כגון, חביות כמו גם לסידור ואחסון חומרי גלם וסחורה במפעלים וברשתות השיווק והמכירות. שולחנות הרמה הם למעשה משטח הרמה ידני או חשמלי שמחליף את האדם לביצוע פעולות של העמסה ושינוע.

ציוד הרמה –  מנוף סל ועגורנים

גם מנוף סל להרמת אדם משמש בתור ציוד הרמה לגבהים ונעשה בהם שימוש נרחב בעבודות תשתית הדורשות ציוד הנפה ונוכחות באוויר. יש מנופים שמותאמים לרכבים ספציפיים או מנופי סל ניידים שניתנים להתקנה על מגוון כלים שונים בהתאם לצרכים. משפחה נוספת של ציוד העמסה תעשייתי המשמש לשינוע משאות כבדים הם עגורנים. עקרון העבודה של העגורן מתבסס על מכונה פשוטה המכפילה כוח. מרבית סוגי העגורנים השונים כוללים זרוע ארוכה שמאפשרת לשנע משאות ביעילות ובמהירות בין נקודות שונות בקו הייצור, המפעל, אתר הבנייה או הנמל.

ציוד הנפה חדשני

חברת כ.מ.י. סחר לתעשיות האלקטרוניקה מתמחה בתחום של ציוד העמסה תעשייתי ומציעה מערכות להובלת מכולות הרחק מתשתיות קבע. למערכות ציוד הרמה של כ.מ.י. שימושים מגוונים בהגנה אזרחית וסיוע למצבי אסון. המערכות מתאימות למעשה בכל מקום בו צריך להניע מטענים כבדים רק על ידי כוח השרירים. ציוד העמסה למכולות מתאים להכנסת מכולות ללא עזרת עגורני רכב ולשם העמסה מהירה ויעילה שלהם למטוסים או לקרונות הרכבת. אתם מוזמנים ליצור קשר אתנו בטלפון או בכתובת המייל כאן באתר, לשם קבלת מידע נוסף לגבי ההתאמה של ציוד העמסה שלנו לצרכים שלכם.

Call Now Button