שרוול לכבילה

מהו שרוול לכבילה ומה השימושים בו

שרוול לכבילה יכול לשמש להרבה מטרות. השרוול מיועד לספק לכבלים שונים הגנה מפני שחיקה, שריפה, נזקי כימיקלים ופגעי מזג האוויר. שרוול לכבילה יכול לפעול נהדר גם לריכוז של כבלים שונים יחד, תוך סימונם בצבעים שונים לצורך יצירת בידול נראה לעין בין סוגי הכבלים השונים בשרוול. עטיפת כבלים על ידי שרוול הינה מטלה קלה למדי, ולא צריך להיות חשמלאי על מנת לבצע אותה.

שרוול לכבלים בהתאם לכללי התקינה

שרוולי רשת הם סוג נוסף של שרוול לכבלים שמיוצרים מחומרים חסיני אש מתקדמים. בהקשר זה שרוול לכבלים צריך לעמוד בכל הסטנדרטים וכללי התקינה. שרוולים אלו תפקידם לאגד את כלל החוטים בשרוול ולשמור עליהם גם בתנאי סביבה קיצונים. שרוול לכבילה עשוי מחומר איכותי שנכבה מעצמו והוא מגיע בקוטר סטנדרטי או בהתאמה אישית לדרישות הלקוח. ניתן למצוא אותם במגוון צבעים ובתוספת סגירות שונות.

שרוולים מבודדים לשם שימוש חוזר

שרוול מתלפף תפקידו לאגד חוטים וכבלים והוא עשוי מפוליפרופילן או מפוליאטילן. שרוולים מבודדים מסוג זה עומדים בכל כללי תקינת UL בהתאם לתקינה. השרוול מגיע בגדלים סטנדרטים או בגדלים המותאמים באופן אישי לדרישות הלקוח. ניתן למצוא שרוולים מבודדים גם בצורה של צינור שרשורי המיועד לאגד כמות גדולה של חוטים וכבלים וחוטים ולשמור עליהם לשם שימוש חוזר. לשם עמידה בתנאי חום גבוהים במיוחד ניתן למצוא שרוול מתכת או שרוול פיברגלס שעמידים בחום גבוה וברמות מתח נמוכות. השרוולים הגמישים מתרחבים בקלות ומגנים מפני שריטות ושחיקה.

שרוולים מתכווצים

סוג נוסף של שרוול לכבילה הם של שרוולים מתכווצים. לשם התקנת שרוול מתכווץ יש צורך באקדח חום או בתנור מתאים כדי לייצר את רמת החום הנדרשת על מנת לכווץ את השרוולים המתכווצים עד לקוטר המתאים. בעת החימום של השרוול חשוב להשתמש במשקפי הגנה לעיניים, כפפות עמידות בחום ומסיכה למניעת שאיפת עשן. חשוב גם בעת הפעלת אקדח חום בחלל סגור לוודא שהאזור מאוורר היטב.

רכישת שרוול לכבילה ממקור אמין

אם אתם מחפשים שרוול לכבילה הגעתם למקום הנכון. חברת כ.מ.י. סחר לתעשיות האלקטרוניקה משווקת את דגמי השרוולים הבאים, Megamide, Rilgaine, Rilfilec, Nomex ו- Ester. ניתן לראות כאן באתר של כ.מ.י את המפרטים והתכונות של סוגי השרוולים השונים ולוודא שהם עומדים על הצרכים המדוייקים שלכם.

Call Now Button