תחזוקה מדפסות תלת מימד

מחזיקים במדפסת תלת ממד? זקוקים לשירותי תחזוקה?

בשונה ממדפסות רגילות, מדפסת תלת ממד דורשת ידע והכרת יסודות ההדפסה. המדפסות בשיטת תלת ממד הן למעשה רובוט המבצע פקודות ולכן יש צורך בהבנת תהליך הכיול של הרובוט על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר של תהליך ההדפסה. בדומה למדפסות רגילות, גם מדפסות התלת ממד זקוקות לתחזוקה שוטפת. שירותי תחזוקה מדפסות תלת מימד ניתנים היום דרך חברות המתמחות ביבוא ושיווק של מדפסות תלת ממד ומכירים את כל סוגי המדפסות הקיימות היום בתחום. גם היום ישנן מגבלות לטכנולוגיה המתקדמת הזו ולכן חשוב לדעת כיצד למקם את המודל במטרה להביא לתוצאה מקסימלית.

איך שומרים על מדפסת D3?

על מנת שתוכלו לשמור על מדפסת התלת ממד שלכם לטווח הארוך, חשוב שתרכשו חומרי גלם איכותיים לצורך ייצור המוצרים באמצעות המדפסת. בין אם אלה אבקות לייצור מתכת ובין אם אלה חומרים פולימריים, חשוב לבחור בחומרי גלם איכותיים. חומרי גלם באיכות נמוכה, יכולים להביא למודלים לא מדויקים ולחוסר הידבקות של חומר הגלם למשטח. בנוסף לכך, שכבות החומר יכולות להיות לא אחידות ואף להביע לסתימה של ראשי ההדפסה של המדפסת שלכם. תחזוקה נכונה ולאורך זמן היא חובה בכדי לשמור על מדפסת התלת ממד שלכם תקינה וחזקה.

תמיכה טכנית בעלות חודשית משתלמת

על מנת שתוכלו לשמור על מדפסת התלת ממד שלכם תקינה לאורך זמן, חשוב שתהיה לכם כתובת קבועה לצורך תחזוקת המדפסת שלכם. כחלק מהתחזוקה השוטפת במדפסת שלכם, יבצעו עבורכם אנשי מקצוע מיומנים פעולות שונות במדפסת שלכם, כמו מתיחת רצועות המדפסת וגירוז של הצירים במטרה לשמור על תקינות המדפסת גם בעבודת הדפסה אינטנסיבית. השקעה בתחזוקה תמנע מכם לבצע תיקונים יקרים במדפסות ותאפשר לכם להשתמש בה למשך שנים רבות עבור מגוון שווקים בישראל הזקוקים לשירותי הדפסה בטכנולוגיית תלת ממד.

שירותי תחזוקה מדפסות תלת מימד

להזמנת שירותי תחזוקה מדפסות תלת מימד מחברה מקצועית, צרו קשר עם חברת כ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ הפועלת כבר למעלה מ-35 שנה בתחום התמיכה הטכנית והתחזוקה של חלקי תעופה וחלקים תעשייתיים. כיום החברה משתמשת בטכנולוגיית תלת ממד בכדי לספק ללקוחותיה פתרונות יעילים ומהירים עם איכות ברמה גבוהה במיוחד.

Call Now Button