חומרים מתכתיים להדפסה

צריכים לייצר מוצר מתכתי מהר? יש לנו פתרון עבורכם!

הופעתה של הדפסת תלת מימד במתכת חוללה מהפכה בעולם הייצור והפיתוח כפי שאנו מכירים אותו היום. טכנולוגיית הדפסת מתכת נגישה היום יותר מבעבר והופכת בשנים האחרונות ליעילה יותר ואף מהווה תחרות משמעותית מול שיטות ייצור מתכת ישנות יותר כמו ייצור מוצרים בטכנולוגיית CNC. טכנולוגיית D3 הינה חדשנית ומציעה אפשרויות חדשות ליצירת מוצרים שבעבר לא ניתן היה לייצר אותם בשיטות קונבנציונליות כולל מוצרים עם גיאומטריות מורכבות. ישנם חמישה סוגים עיקריים של שיטות להדפסת מתכת, כל סוג הוא שונה בדרך הזנת חומר הגלם למדפסת ודרך היתוך שכבות המתכת ליצירת מוצר תלת ממדי. חומרים מתכתיים להדפסה מאפשרים לקצר תהליכי פיתוח של חלקים ומוצרים לתעשיות שונות כגון תעשיית התעופה ותעשיות בטחוניות.

אבקה להדפסות מתכת תלת מימד

היכולות המתקדמות של מדפסות התלת ממד מאפשרות להדפיס חלקים מורכבים אשר קשה לייצר אותם במדויק ובמפרט גבוה בשיטות מסורתיות כמו יציקה לתבנית או כרסום. הדפסות מתכת תלת מימד הן מהירות יחסית, חזקות במיוחד ומאפשרות ייצור של חלקים קלים ממתכות שונים כגון אלומיניום. יצור חלקי מתכת יכול להתבצע באופן מהיר, יעיל ומדויק יותר כאשר יש לכם מדפסת מקצועית וברמה גבוהה. את הזמנת שירות יצור חלקי מתכת תוכלו לבצע כאן באתר או להזמין חומרי גלם לצורך הדפסה במדפסת התלת ממד שלכם.

חומרים מתכתיים למדפסות תלת מימד

אם אתם לא יודעים איך עובדים עם אבקת מתכת במדפסות התלת ממד ואתם צריכים סיוע תוכלו לקבל אותו דרך השירות הנמצא פה באתר בעת ההזמנה של אבקת מתכת בכמות הנדרשת לכם. מלבד זאת, תוכלו להזמין חומרים מתכתיים למדפסות תלת מימד בהתאמה אישית באיכות מעולה אשר יספקו לכם שעות רבות של עבודה לצורך ביצוע הדפסות בגדלים שונים ובהרכבי חומר מגוונים.

הזמנת חומרים מתכתיים להדפסה ב-D3

להזמנה של חומרים מתכתיים להדפסה ומדפסות תלת ממד איכותיות, צרו קשר עם חברת כ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ הנחשבת לאחת החברות המובילות בתחום. צוות החברה פועל בתחום הייבוא של מוצרים איכותיים לתעשייה כבר למעלה מ-35 שנים ברציפות ומביא איתו ידע וניסיון רב בכל הפיתוחים העדכניים ביותר הנוגעים לייצור תעשייתי.

Call Now Button