חומרים פלסטיים למדפסות תלת מימד

מחזיקים מדפסות תלת מימד? צריכים חומרי גלם להדפסה?

חומרים פלסטיים למדפסות תל מימד כוללים בין היתר אבקות טיטניום, אבקות פלב”ם ואבקות פלדת כלים. באמצעות חומרי גלם איכותיים המתאימים לשימוש במכונות הדפסה מתקדמות,  ניתן לייצר מגוון רחב של מוצרים וציוד מכני מקצועי. גיוון רב של חומרי גלם מאפשר לכם ליצור מודלים איכותיים בתלת מימד ללא הגבלה של צורות גיאומטריות ולספק ללקוחות שלכם פתרונות שונים של תהליכי ייצור מהירים ויעילים. ישנם כ-11 חומרים נפוצים לשימוש במדפסות מתקדמות בתלת מימד וכדאי שתכירו את הייחודיות של כל חומר וחומר.

רשימת מקצועית של חומרים פלסטיים להדפסה

בין חומרים פלסטיים להדפסה הנפוצים ביותר, ניתן למצוא את הפולימר ABS המיוצר על בסיס של נפט והוא נחשב לפילמנט נפוץ במיוחד. בישראל ניתן לראות את השימוש בחומר ה-ABS על ידי מהנדסי מכונות. חומר נוסף הוא ה-PLA שהינו פולימר תרמו פלסטי ידידותי לסביבה. מלבד ה-PLA וה-ABS, אחד החומרים הנפוצים בתחום ההדפסה התלת ממדית הוא חומר ה-PET G המוכר בתעשייה לייצור בקבוקים לשתייה. לחומר ה-PLA ישנה גרסה גמישה יותר העמידה יותר כנגד שבירה והוא משמש לייצור תעשייתי קל של צעצועים מצד אחד וייצור תעשייתי כבד של גלגלים לסוגים שונים של רכבים פרטיים ומסחריים.

חומרים פלסטיים לדפוס תלת מימד באיכות מעולה

כאשר אתם באים להזמין חומרים פלסטיים לדפוס תלת מימד, חשוב שתפנו לחברה היכולה לספק לכם את המגוון הרחב ביותר של חומרי גלם ולהתאים לכם אותם על פי הצרכים שלכם. חומרי הגלם מיובאים לישראל דרך יצרנים מקצועיים המתאימים כל חומר גלם לשיטות הדפסה שונות. חומרים מוכרים כמו ניילון וברונזה גם כן מתאימים למכונות הדפסה מתקדמות בטכנולוגיית תלת מימד ויכולים לספק מענה איכותי לתהליכי ייצור של מגוון מוצרים וחלקים.

הזמנת טלפונית של חומרים פלסטיים למדפסות תלת מימד

להזמנה של חומרים פלסטיים למדפסות תלת מימד מכל הסוגים הנפוצים ביותר היום, צרו קשר עם חברת כ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ המביאה אליכם חומרי גלם באיכות גבוה העומדים בכל התקנות המחמירות ביותר לתהליכי ייצור של מתקנים, חלקים וציוד לתעשייה. מלאו את פרטי העסק שלכם בטופס מילוי הפרטים בתחתית הדף וצוות החברה יחזור אליכם בהקדם לקחת מכם הזמנה.

Call Now Button