איך בונים אב טיפוס

מעוניינים לייצר אב טיפוס באיכות גבוהה?

אב טיפוס הוא גרסה ראשונית של מוצר הנמצא בשלבי פיתוח ומחקר והוא משמש לבדיקה, הצגת המוצר וחקירת תכונות המוצר על ידי המפתחים שלו. זהו שלב מכריע בתהליך פיתוח המוצר ולרוב נעשה בתחילת יצירת המוצר הפיזי. אבות טיפוס משמשים להצגת עיצוב המוצר הסופי ללקוחות או למשקיעים, ותהליך העיצוב עשוי לכלול מספר אבות טיפוס המבוססים על משוב מהלקוח או המשקיע. צוות הפיתוח מתעד משוב מסקירות, מנתח אותו ומיישם שינויים מאב טיפוס אחד לשני עד ליצור אב טיפוס האחרון לפני תחילת תהליך הייצור התעשייתי.

חשיבות האב טיפוס לפיתוח מוצר

פיתוח של אב טיפוס הוא חיוני לפיתוח מוצר מכמה סיבות. בניית אב טיפוס מאפשרת ליזמים להפוך את הרעיונות שלהם למוצרים מוחשיים שניתן לבחון אותם באופן חזותי, לבדוק את המוצר ולזהות בעיות ואתגרים בשלב מוקדם וכך גם לחסוך זמן ומשאבים. פיתוח אב טיפוס נחוץ גם לרישום פטנט כדי לשמור על זכויות בלעדיות על המוצר. מלבד זאת, פיתוח של אב טיפוס חשוב גם לגיוס משאבים וכאמור להצגה מול משקיעים, בעיקר כאשר מדובר בתחום פיתוח מכונות תעשייתיות. התהליך חייב להיות מדויק, מבוקר בצמוד לעבודה עם המפתחים של המוצר.

פיתוח אב טיפוס במדפסת D3

אם בעבר פיתוח של אב טיפוס היה מורכב ויכל לקחת מספר שבועות ואף חודשים, היום עם טכנולוגיית ה-D3 למדפסות, ניתן לייצר אב טיפוס תוך מספר שעות או ימים תלוי בגודל המוצר. מדפסות תלת ממד מאפשרות לקחת שרטוט ממוחשב ולהפוך אותו לחומר מוחשי העשוי מחומרים פולימריים או מתכתיים בגמישות וחוזק הנדרשים לכם. בנוסף לכך, ניתן לבחור צבעים ולעצב את המוצר בדרך המתאימה ביותר לכם עם תוכנות מתקדמות לעיצוב גרפי. בדרך זו, אתם חוסכים זמן רב ויכולים לייצר מספר אבי טיפוס בתהליך קצר תוך כדי שיפור האב טיפוס שלכם.

יצור אב טיפוס דרך חברה מקצועית

להזמנת שירותי יצור אב טיפוס באמצעות מדפסות תלת ממד מתקדמות, צרו קשר עם חברת כ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ הנחשבת לאחת החברות המובילות בתחום המדפסות בטכנולוגיית תלת ממד. החברה מייבאת לישראל מדפסות באיכות הגבוהה ביותר ומספקת אותם במחירים משתלם לבתי עסק וחברות באזורים נרחבים בארץ.

Call Now Button