למה משמשות מדפסות תלת מימד

רוצים לדעת יותר על מדפסות D3?

מדפסות תלת מימד נחשבות כיום כחלק ממהפכה תעשייתית חדשה המציבה את שיטת הייצור המהירה והמדויקת ביותר היום בחוד החנית של ייצור תעשייתי. עם זאתף מדפסות תלת מימד עדיין אינן מגיעות לייצור תעשייתי בכמויות גדולות בדומה למכונות ייצור כמו CNC וייצור עם לייזר, אך הן בדרך לשם עם שיפור הטכנולוגיה והמהירות של המדפסות. אם בעבר מדפסות התלת ממד שימשו בעיקר לייצור אבות טיפוס, היום הן משמשות בצורה מלאה למוצרים וחלקים באיכות גבוהה העשויים מחומרים פולימריים שונים או ממתכת.

3D Printer מקצועית מהחדישות ביותר

הטכנולוגיה עליה מבוססת 3D Printer הנמכר היום בישראל הינה טכנולוגיה רובוטית מתקדמת הפועלת באמצעות ייצור מוצר עם שכבה על שכבה, בשונה מייצור בחיתוך CNC החותך את המוצר מתוך גוש חומר קיים. היתרון המהותי בשיטת היישום של שכבה על שכבה הוא קודם כל חיסכון בחומר גלם, המאפשר לצמצם את הוצאות הייצור שלכם. מלבד זאת, תהליך הייצור נעשה מדויק יותר ומאפשר לעשות מספר דגמים באופן מהיר יחסית עד להגעה לדגם הסופי, המתאים ביותר למוצר שרציתם ליצור.

מהו השימוש הנפוץ למדפסות D3?

מדפסות התלת ממד החדישות ביותר היום יכולות לייצר מגוון עצום של מוצרים וחלקים באמצעות חומרי גלם פולימריים כמו PLA ואבקות מתכת לייצור מוצרי מתכת. בין השימוש הנפוצים למדפסות תלת מימד ניתן למצוא את ייצור הסדים הדנטליים לטיפול השתלות שיניים וייצור סדים לשיניים למניעת שחיקת השיניים. בנוסף לכך, ניתן למצוא את מדפסות התלת ממד גם בייצור של חלקי חילוף של רכבים, מטוסים ומכונות תעשייתיות מחומרי מתכת או חומרים פולימריים. מכיוון שקיים היום מגוון רחב של מדפסות בטכנולוגיית תלת ממד, המחיר שלהן ירד משמעותית וניתן למצוא אותן גם במחירים הוגנים ומשתלמים במיוחד בעיקר אם אתם בית העסק המעוניין להשתמש בהם לצרכים עסקיים.

הזמנה טלפונית למדפסות תלת מימד

להזמנה של מדפסות תלת מימד באיכות מעולה מהיצרנים הגדולים ביותר בעולם בתחום, התקשרו עכשיו למספר הטלפון של חברת כ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ ותוכלו לבצע הזמנה של מדפסת תלת ממד איכותית כבר עכשיו. צוות החברה ישמח לסייע לכם בבחירת סוג המדפסת וסוג חומרי הגלם הנדרשים לכם לעבודת ההדפסה.

Call Now Button