מדפסות מתכת תלת מימד

מעוניינים לייצר מוצרי מתכת? מחפשים מדפסת D3 איכותית?

אם אתם מעוניינים להיכנס לתחום הייצור של מוצרי מתכת באמצעות טכנולוגיית תלת ממד, כדאי לכם לדעת כי זוהי אחת השיטות המתקדמות ביותר היום לייצור מוצרי מתכת בתהליך מהיר ומדויק להפליא. הדפסה עם מדפסות מתכת תלת מימד חוללה מהפכה בייצור ובתכנון בתעשיית המתכת, ומציעה את היכולת ליצור חלקים סופיים במגוון רחב של מתכות, כאשר אין כיום מגבלות גיאומטריות כפי שהיו בעבר. בעבר דרשו מדפסות מתכת תקני בטיחות מחמירים ותנאי סביבה תעשייתיים וכיום ניתן לבצע את הייצור גם במבנים רגילים ללא סביבה תעשייתית מיוחדת. מדפסות מתכת מהוות כיום אלטרנטיבה מתקדמת וחכמה לשיטות ייצור מסורתיות, כאשר הדפסת תלת מימד במתכת פותחת אפשרויות חדשניות לגיאומטריות מורכבות ולהתאמה אישית מהירה

היתרון של מדפסת מתכת תעשייתית

רוב טכנולוגיות ההדפסה בתלת ממד לייצור מוצרי מתכת משתמשות באבקת מתכת, כשההבדלים בין המדפסות הם האופן שבו האבקה נמסה לחלקי מתכת. חשוב לדעת כי שיטות אלו מתקדמות מאוד עם אפשרות לשימוש בלייזרים לאיחוי האבקה. בנוסף לכך, כאשר אתם משתמשים מדפסת מתכת תעשייתית ,המוצרים המתקבלים הם איכותיים וחזקים במיוחד. הדפסה בתלת ממד כוללת שימוש בקובץ דיגיטלי ליצירת אובייקט תלת ממד הנדרש ללקוח שלכם, כאשר הדפסה בשיטה זו משתמשת בתהליך גם בתוסף להנחת שכבות מתכת עד להשלמת האובייקט. בתהליך ייצור זה, אתם מבזבזים פחות חומר גלם ויוצרים מוצר מוגמר בצורה מושלמת.

יצור חלקי מתכת למגוון תעשיות

אם אתם עובדים כיום עם לקוחות מתעשיות שונות בישראל או בחו”ל כגון תעשיות צבאיות, תעשיות רכב ותעשיית התעופה, כדאי לכם לשפר את יכולות הייצור שלכם באמצעות יצור חלקי מתכת עם מדפסת תלת ממד העומדת בתקנות הנדרשות לייצור חלקים תעשייתיים. מדפסת מתכת תלת מימד תספק לכם את המענה הנדרש לייצור חלקים מדויקים בטווח גדלים רחב, ללא מגבלות גיאומטריות כפי שקיימות כיום בייצור מוצרי מתכת באמצעות מכונות CNC וחיתוך בלייזר.

הזמנת מדפסות מתכת תלת מימד

להזמנה של מדפסות מתכת תלת מימד לייצור מוצרים ואבות טיפוס עבור הלקוחות שלכם, צרו קשר עם חברת כ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ המייבאת לישראל מגוון רחב של מדפסות תלת ממד מהטכנולוגיה המתקדמת ביותר הקיימת היום.

Call Now Button