מדפסות 3D

זקוקים למדפסות תלת מימד לתהליכי הייצור שלכם?

מדפסות 3D הן המדפסות המתקדמות ביותר היום והן מאפשרות לייצר מוצרים בגדלים שונים בטווח זמן מהיר במיוחד וחוסכות תהליכי ייצור מורכבים. אנחנו בחברת כ.מ.י סחר לתעשיות בע”מ מייבאים את מדפסות התלת מימד לצרכי תעשיה המיוצרות על ידי החברות הגדולות בעולם בתחום. המדפסות שאנחנו מייבאים מיוצרים בשיטות טכנולוגיות חדישות לשימוש בחומרי גלם שונים כגון פולימריים ומתכות. בזכות המדפסות האיכותיות שלנו, ניתן לייצר חלקים תעשייתיים למגוון תחומים כגון תעופה, רפואה, התעשייה הבטחונית ועיבוד שבבי.

היתרונות של מדפסות תלת מימד לתעשייה

מדפסות D3 לתעשיה מסוגלות לייצר החל מחלקים קטנים ומזעריים ועד לחלקים ענקיים בגודל של עד 9 מטרים. האופציות הללו מספקות לתעשיות רבות בישראל מענה איכותי לייצור אבי טיפוס בתהליכי פיתוח של מוצרים. אנחנו בחברת כ.מ.י סחר לתעשיות בע”מ מציעים לכם מדפסות D3 לתעשיה במחירים משתלמים במיוחד עם בקרת איכות בסטנדרט הגבוה ביותר. מדפסות התלת מימד שלנו משתמשות בקרן לייזר ייחודית למתכת המבצעת את החיתוך בצורה מדויקת על ידי טכנלוגיה חדשנית.

מחירים מהיבואן לצרכן של כל מדפסות ה-D3

קטלוג יבוא מדפסות D3 זמין עבורכם כאן באתר ואתם יכולים לבחור את המדפסת המתאימה ביותר לכם בהתאם למוצרים ולחלקים שאתם מייצרים במפעל. הצוות שלנו מתמחה ביבוא מדפסות D3 של המותגים הגדולים בעולם המיוצרים מחומרי גלם באיכות מעולה על מנת לייצר את המוצרים שלכם באופן מדוייק וללא פשרות.

אספקה שוטפת של חומרי גלם למדפסות תלת מימד

מלבד יבוא ומכירה של מדפסות תלת מימד, אנחנו בחברת כ.מ.י סחר לתעשיות בע”מ מציעים לכם שירות מדפסות D3 הכולל הדרכה, ייעוץ והכוונה לשימוש יעיל ונכון במדפסות התלת מימד. בנוסף לשירותי הדרכה וייעוץ, שירות מדפסות D3 שלנו כולל אספקה שוטפת של כל חומרי הגלם הנדרשים לכם לייצור חלקים, גופים ומתקנים למגוון עבודות. מדפסות D3 תעשייתיות מגיעות בגדלים שונים והגדולה ביותר מביניהן מגיעה לגודל של חדר והיא מספקת פתרונות חדישים לחברות ועסקים במשק אשר זקוקים לפתרונות ייצור חלקים גדולים במהירות וביעילות. כאן באתר, תוכלו לראות את כל המדפסות D3 תעשייתיות שאנחנו מייבאים לישראל ולבחור את המדפסת אידיאלית עבורכם.

קניית מדפסות 3D מהטובות בעולם

לפרטים נוספים על מדפסות 3D בטכנולוגיה מתקדמת לייצור מוצרים וחלקים ממתכת ופולימריים, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר והצוות שלנו יספק לכם את כל הפרטים הרלוונטיים לתעשייה שלכם.

Call Now Button