מדפסת פולימרית לתעשייה

מעוניינים לפתח מוצרים עם חומרים פולימריים? זה הזמן לעבור ל-D3!

טכנולוגיית תלת מימד נכנסה לשוק הייצור בשנים האחרונות בסערה וכיום היא חלק בלתי נפרד מייצור של מודלים ומוצרים תעשייתיים, מקטנים ועד גדולים. מדפסת פולימרית לתעשייה יכולה לייצר מודלים שונים לתחומים רבים תחומי הרפואה, תעשיות צבאיות ותעשיית התעופה. ההדפסה מתבצעת בתהליך מהיר יחסית לכל שיטת ייצור אחרת עם תוצאות לא פחות ממדהימות. רמת הדיוק של מדפסות התלת מימד מספקת פתרונות רבים, אשר לא ניתן לפתור אותם באמצעות שימוש בטכנולוגיית CNC.

פיתוח מוצרים מחומרים פולימרים בצורה חסכונית

בשונה מטכנולוגיות קודמות של ייצור תעשייתי כמו CNC, פיתוח מוצרים מחומרים פולימרים עם מדפסת תלת ממדית חוסכת באופן משמעותי בחומרי הגלם. במקום לחתוך מוצר או חלק מכמות גדולה של חומר גלם, או ליצור את המוצר מכמות מסויימת של חומר, מדפסת התלת מימד מאפשרת ליצור מוצר מאפס ללא בזבוז בחומרי גלם וללא יצירת עודפי ייצור מחומר הגלם הפולימרי איתו אתם משתמשים. היתרון בא לידי ביטוי בעלויות הייצור, בתהליך הייצור ובכמות חומר הגלם הנדרשת לכם. מלבד זאת, חומרי הגלם המיועדים למדפסות התלת מימד מגיעים בתור אבקות וניתן לכמת את החומר על פי משקל באופן מדויק לצרכים שלכם.

שיא הטכנולוגיה של המדפסות התעשייתיות

על מנת שתוכלו לחסוך בזמן הייצור ובתהליכי הכנת חומרי הגלם לייצור, יש לכם אפשרות להשתמש בשיא הטכנולוגיה של המדפסות התעשייתיות. אתם חוסכים בכוח אדם יקר ומקבלים מוצר באיכות מעולה המגיע עם ניהול תקלות אוטומטי וגיבוי להפסקת חשמל. נפחי ההדפסה של מדפסות התלת מימד הם גדולים במיוחד וניתן לעבוד בצורה אינטנסיבית עם כל מדפסת בשימוש הדפסה של כל חומר גלם פולימרי. חשוב לדעת לבחור את מדפסת התלת ממד שלכם על פי המוצרים הנדרשים לכם לייצור בטווח הארוך.

מדפסת פולימרית לתעשייה באיכות מעולה

לקבלת פרטים נוספים על מדפסת פולימרית לתעשייה, צרו קשר עם חברת כ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ ותוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי למוצרים שלכם. דרך החברה תוכלו לקדם את תהליכי ייצור המוצרים שלכם בצורה מושלמת בשימוש מדפסות איכותיות. החברה מייבאת לישראל מדפסות תלת מימד לחומרים פולימריים מהיצרנים הגדולים ביותר בעולם והיא מציע לכם מחירים נוחים והוגנים מהיבואן לצרכן.

Call Now Button