מדפסת תלת מימד לשתלים

מנהלים מרפאת שיניים? מחפשים מדפסת לשתלים?

הופעתה של הדפסת תלת מימד ברפואת השיניים הביאה למרפאות פרטיות יכולות תעשייתיות מתקדמות המאפשרות ייצור מהיר ומדויק של אלמנטים שונים כגון שתלים דנטליים, סדים כירורגיים וסדים אורתודנטיים. מדפסת תלת מימד לשתלים מאפשרת למרפאה שלכם לקצר תהליכי טיפול, לעשות בקרת איכות באופן עצמאי על כל ייצור של שתל ולבצע התאמה אישית לכל מטופל. עם בעבר הייתה לכל מרפאת שיניים תלות מוחלטת בספקים אחרים לצורך ייצור השתלים הדנטליים, היום הכל ניתן לייצר באופן עצמאי באמצעות מדפסת איכותית ומתקדמת ביותר.

מדפסת ביולוגית ליצור שתלים דנטליים

השימוש במדפסות תלת מימד ברפואה הוא יישום בולט של טכנולוגיה מתקדמת לפיתוח אלמנטים ומוצרים באופן עצמאי וללא תלות במפעלים. יתרונות רבים במונחים של הפחתת עלויות באים לידי ביטוי בשילוב של קיצור זמני המתנה עבור המטופל. רופאי שיניים אימצו את טכנולוגיית הדפסת תלת מימד לייצור שתלים דנטליים במקום ייצור ידני והפחתת התלות בספקים שונים. כל התהליך הרפואי יכול להתבצע כיום במקום אחד לאחר סקירה ממוחשבת של מבנה השיניים, כולל בניית תוכנית טיפולי להתקנת השתלים וקביעת מיקום השתל באופן יעיל ומדויק. יעילות יצור שתלים דנטליים היא משמעותית טובה יותר כיום מבעבר ומספקת מענה לרופאי שיניים המעוניינים לקצר בתהליכי עבודה ולספק שירות לכמה שיותר מטופלים בכל יום.

יצור שתלים איכותיים בטכנולוגיית D3

לעומת תחומים אחרים של הדפסה, במדפסות התלת מימד יצור שתלים מחזיר את ההשקעה מהר מאוד בזכות העלות היקרה של ביצוע התקנה של שתלים דנטליים והתשלומים הגבוהים המשולמים והין . תוך מספר חודשים אתם כבר מחזירים את ההשקעה הכלכלית ויכולים לספק שירות ברמה גבוהה הרבה יותר עבור כל מטופל המגיע לטיפולים לשיקום הפה על גבי שתלים.

מחירים למדפסת תלת מימד לשתלים

רוצים לדעת מה המחיר למדפסת תלת מימד לשתלים? מחפשים מדפסת איכותית המתאימה לתקציב שלכם? בכדי לקבל את המחיר הטוב ביותר ובאיכות מעולה, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו לחברת כ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ דרך האתר ולקבל הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. צוות החברה ישמח להתאים לכם את מדפסת התלת ממד הנדרשת לכם על פי סוג חומר הגלם וגודל המדפסת ובהתאמה למיקום בקליניקה המיועד להצבת המדפסת.

Call Now Button