מדפסת תלת מימד FDM

מחפשים מדפסת 3D איכותית? הגעתם למקום הנכון!

מדפסות מסוג FDM הפכו לחלק חשוב שוק מדפסות התלת ממד והן מספקות איכות וביצועים יוצאי דופן שלא היו מוכרים עד לפני מספר שנים. בהדפסת תלת מימד, אתם יכולים לבחור מתוך מגוון מדפסות FDM מהשורה הראשונה כדי לענות על הצרכים שלכם ולמצוא את המדפסת המתאימה ביותר לחומרי הגלם הנדרשים לכם לצורך פיתוח וייצור של מוצרים. מדפסת תלת מימד FDM מתאימה מאוד לסביבה משרדית ולשולחן עבודה והן מעוצבות בצורה קומפקטית המותאמת לסביבת עבודה שקטה ולאו דווקא תעשייתית. בזכות העיצוב שלהן, מדפסות אלו נמצאות בשימוש נרחב בחברות הנדסה שונות ומוסדות אקדמאיים ברחבי הארץ, ליצירת אב טיפוס באופן מהיר ויעיל.

רכישת מדפסת FDM D3 משוכללת

טכניקת FDM (Fused Deposition Modelling) היא שיטה נפוצה להדפסה של מוצרים ונחשבת גם לחסכונית וידידותית מאוד לשימוש. המדפסת ממיסה חומר גלם ומניחה אותו בשכבות עד ליצירת העובי המתאים בכל חלק. טכנולוגיה זו של הדפסת תלת ממד, נגישה לכל אחד, גם ללא ניסיון או ידע בתחום. הדרכה קצרה במקרה זה על מדפסת FDM, תאפשר לכם לעבוד עם המדפסת ליצירת מגוון רחב של פיתוחים וחומרים. טכנולוגיות FDM מספקת מגוון רחב של כלים להדפסה, כמו מדפסות שולחניות למשרדים ומדפסות גדולות לתעשייה לייצור של מוצרים חזקים ובאיכות גבוהה. מדפסת FDM D3 היא פתרון מצוין למגוון רחב של בתי עסק וחברות והיום ניתן לרכוש אותה גם טלפונית.

בחירת מדפסת תלת מימד FDM

על מנת שתוכלו להשתמש במדפסת תלת מימד FDM בצורה יעילה ואופטימלית, יש לכם אפשרות לבחור את גודל משטח ההדפסה. גודל משטח ההדפסה הוא למעשה הגודל המקסימלי של מוצר הניתן לפיתוח והדפסה במדפסת שלכם. בסופו של דבר, גודל משטח העבודה הוא זה שיקבע גם את הגודל של האלמנטים שתדפיסו ואת המגבלות שלכם מבחינת גובה ורוחב.

מדפסת תלת מימד FDM מ

לקבלת פרטים נוספים על מדפסת תלת מימד FDM והיתרונות שלה לעבודה היום יומית שלכם, צרו קשר עם חברת כ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ המייבאת לישראל את המדפסות התלת ממדיות הטובות בעולם ומציעה לכם אותן במחירים חסרי תקדים ועם שירות משלוחים והובלה של המדפסת הישר לבית שלכם או לבית העסק.

Call Now Button