ציוד העמסה תעשייתי

צריכים ציוד ומכשור העמסה מקצועי? מחפשים מתקנים לשינוע מכולות?

שינוע והעמסה של ציוד תעשייתי כבד דורש מתקנים מיוחדים המותאמים לסוג האלמנט הנדרש לשינוע. ציוד העמסה תעשייתי מתאימים למגוון רחב של מוצרים ומכשירים כגון עמדות פיקוד, תחנות ניטור ומכולות. כאשר מדובר על שינוע של מוצרים וחומרי גלם למדינות אחרות, שימוש במכולות הוא הכרחי באמצעות טכניקות שונות להעמסה של מכולות. אם בעבר שינוע והעמסה של מכולות התבצע בעיקר באמצעות מנופים, היום יש כלים מיוחדים המאפשרים לשנע מכולות גם בדרכים מהירות יותר עם ציוד מתקדם ונגיש.

מתקן העמסה למטוסים להעברת סחורות

מכולות המיועדות להעברת סחורות דרך שילוח אווירי, יכולות להיות מועמסות בדרכים מהירות ויעילות יותר באמצעות כוח אדם מצומצם יחסית. מתקן העמסה למטוסים יכול להתחבר למלגזה חשמלית ולשנע מכולות בדרך מהירה וקלה במיוחד. המתקן הייחודי מוצע לכם באתר והוא מיוצר על ידי חברת HETEK הקנדית המייצרת מתקנים ייחודיים לשינוע והעמסה של ציוד וכלים כבדים. מתקן העמסה יכול להיות מותאם במדויק לצרכים שלכם ולספק מענה למגוון רחב של פעולות הנדרשות בתהליכי שינוע של מכולות על גבי מטוסים.

שימוש בציוד ייחודי לשינוע במקרים של אסונות

מלבד שימוש במתקנים וציוד מיוחד לשינוע והעמסה של מכולות לתעשיית התעופה, ניתן להשתמש בציוד העמסה תעשייתי גם לצורך סיוע במקרים של אסון תעופה או סיוע טכני לספינות. המתקנים מיועדים להעמיס מכולות בתוך זמן קצר ללא צורך במשאית גדולה עם מנוף. ניתן להתקין אותו על המכולה במספר דקות בלבד ולשנע אותה במהירות לכל יעד שתרצו, בלי קשר למשקל של המכולה או לסוג החומרים והציוד הנמצאים בתוך המכולה. כאשר אין תשתיות קבועות לעבוד איתן בעת אסון או תאונה, הדרך המהירה ביותר יכולה להתבצע באמצעות מתקני חילוץ והעמסה קטנים אך חזקים היכולים להיות מאוחסנים בכל מקום.

ציוד העמסה תעשייתי מחברת יבואנית וותיקה

להזמנה של ציוד העמסה תעשייתי באיכות גבוהה, צרו קשר עם חברת כ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ המייבאת לישראל את מוצרי חברת HETEK הנחשבים למתקדמים ביותר בתחום השינוע והעמסה לתעשיות. צוות החברה זמין עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע באתר והוא ישמח לסייע לכם עם התאמת הציוד והמתקנים לצרכים שלכם.

Call Now Button