רגלי הרמה ופילוס

מדוע צריך מתקני הרמה

מתקני ייעודים להרמת משקלים כבדים הם כלים חשובים ואף הכרחיים בתעשיות השונות, החל מעבודות בניין, מפעלי ייצור ולוגיסטיקה. מתקני הרמה ופילוס אלו מסייעים בשינוע מטענים שיכולים להגיע גם למשקל של עשרות טון בצורה בטוחה ויעילה. ישנם מגוון הרחב של מתקני הרמה בשוק אשר לכל אחד מהם יתרונות משלו. אחד ממתקנים אלו הם רגלי הרמה ופילוס. כלים אלו מסוגלים להתמודד עם המטענים הכבדים ביותר ובעזרתם ניתן לפרוק ולהטעין מכולות כבוד אל וממטוסים, ספינות ומשאיות. רגלי הרמה ופילוס מעניקים יציבות רבה לאורך התהליך כאשר אין צורך לבצע הנפה גבוהה במיוחד שיכולה גם לסכן את ביטחון הסובבים ולגרום נזק רב לציוד בטלטול ונפילות.

שימושיות רגלי ההרמה

רגלי ההרמה מגיעות בשלל תצורות להן יישומיות מותאמות למטרה. ישנן רגליים בעלות חיבור מתברג לקרקע להבטחת היציבות, רגליים הם גלגלים איתם ניתן לדוגמה להרים מכולה ולהעבירה ליעד מרוחק מבלי להיעזר בכלים נוספים או במנופים ורגליים משולבות מתקני פילוס להגבהה הדרגתית של מטענים כבדים במיוחד. רגלי הרמה ופילוס שכאלה נמצאים בשירותם של חברות רבות בשוק למטרות מגוונות כמו פריקת ספינות, פיזור סחורות במרכזי לוגיסטיקה ואף להרמת חומרים רגישים ובבסיסים צבאיים. בחירת כלי ההרמה המותאם ביותר עבור הפרויקט שלכם חשוב לדעת במדויק את משקל המטען וצורתו, הגובה אליו יהיה צורך להגיע וכן את כמות העברות שיש לבצע בפרק הזמן המוקצה. בחירה נכונה לא רק תאפשר לבצע את העבודה כהלכה אלא גם תוביל לביצוע יעיל וחסכוני.

שימוש נכון במתקני הרמה ופילוס

השימוש באמצעי הרמה כבדים דרוש אחריות רבה והכשרה מתאמת. תנועת מטענים כבדים קצרה ככלל שתהיה הינה דבר מסוכן ביותר שעלול להוביל לפציעות קשות ואף גרוע מכך. לכן כאשר ניגשים לביצוע עבודות עם רגלי הרמה ופילוס יש לפנות לגורם מוסמך בעל ניסיון שיוכל לספק שירות אמין ובטוח לכל הצדדים. כמו כן, חשוב שגורם זה יוכל לספק ציוד איכותי ומקצועי שעליו ניתן לסמוך לביצוע עבודות כבדות ומדויקות. בכ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה אנו מספקים מערכות הרמה ושינוע משוכללות לתעשייה מזה שנים ולנו הניסיון והידע לבצע עבידות רגישות שכאלו בהצלחה. אם ברצונכם להנות ממכשור הרמה מקצועי ושירות אדיב צרו איתנו קשר עוד היום וניגש לעבודה.

Call Now Button