שרוולים לכבלים

צריכים אמצעי כבילה איכותיים למכשירים אלקטרוניים?

שרוולים לכבלים מיוצרים עבור מכשירים תעופה, מכשור ימי, מכשירי אלקטרוניקה בסיסיים ומכשירים מדעיים. שרוולים לתעשייה מיוצרים מחומרים עמידים במיוחד ויכולים להחזיק גם בטמפרטורות גבוהות ולאטום כל חוט כנגד מים וקורוזיה. תקני תעופה מחמירים במיוחד מחייבים שימוש בשרוולי כבילה באיכות גבוהה אשר עברו מבחני מעבדה קפדניים, על מנת לבדוק את העמידות שלהם כנגד חום, להבה בוערת וטמפרטורות גבוהות. ישנם כ-8 סוגים שונים של אמצעי כבילה וניתן להתאים את חומר הגלם לצרכים שלכם.

הסוגים השונים של שרוולים לכבילה

בין סוגי שרוולים לכבילה ניתן למצוא את השרוול המתלפף העשוי מפוליפרופילן או פוליאתילן, שתפקידו לאגד כבלים וחוטים מסוגים שונים. אמצעי נוסף הוא שרוול הרשת החסין כנגד אש ויכול לעמוד בתנאי סביבה קשים. ניתן למצוא עוד אמצעים כמו שרוול הפיברגלס המתאים לרמות מתחת נמוכות, כאשר הוא נחשב לגמיש במיוחד ביחס לשרוולים אחרים אך עם זאת עמיד מאוד כנגד שריטות. שרוולים נוספים הם השרוולים המתכווצים ושרוולי הדפסה ונמצאים בשימוש נרחב בתעשיית התעופה ובתעשיית החלל. דרך האתר תוכלו להזמין את השרוול הנדרש לכם באורך ובקוטר המתאים ולקבל את המוצר עד אליכם.

שרוול לכבלים דרך יבואן רשמי

על מנת שתוכלו לחסוך בהוצאה על אביזרים וכלים לכבילה, יש לכם אפשרות לבצע את ההזמנה ישירות בטלפון דרך חברה יבואנית המתמחה באספקת כל סוגי השרוולים הקיימים היום לכבלים. כאשר אתם מזמינים שרוול לכבלים מיבואן רשמי, אתם נהנים ממחיר משתלם וחומרי גלם ברמה גבוהה מאוד. דרך האתר תוכלו להזמין שרוולים ואמצעי כבילה איכותיים של חברת Gaine Le Jeune הנחשבת לאחת החברות המובילות בתחום. מוצרי החברה מיוצרים במפעל מקצועי המתמחה בתכנון וייצור של שרוולים סרוגים בעלי הגנה מקסימלית על כבלים וחוטי נחושת.

הזמנה טלפונית של שרוולים לכבלים באיכות מעולה

רוצים לדעת עוד על שרוולים לכבלים לתחום התעשייה שלכם? מעוניינים להזמין שרוולים לכבילה בכמויות גדולות? זה הזמן ליצור קשר עם חברת כ.מ.י סחר לתעשיות האלקטרוניקה בע”מ המייבאת לישראל את מוצרי חברת Gaine Le Jeune המביאים אליכם את שיא הטכנולוגיה לייצור של שרוולים לכיסוי ועיטוף כבלים. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר וצוות החברה יקח מכם את ההזמנה באופן מיידי.

Call Now Button